O nás

Naše portfólio zahŕňa tvorbu textilného interiérového dizajnu  bytových domov, mestských víl, hotelov,  penziónov,  kancelárii, polyfunkčných priestorov, apartmánov, sympatickú konverziu historických budov a pod. Či už sa navrhujú interiéry luxusných domov alebo cenovo prijateľných bytov, naše štúdio sa snaží využívať znalosti a skúsenosti za účelom dodať dielo, ktoré spĺňa a prekračuje požiadavky zadávateľa a koncového užívateľa.    Návrhom interiérov a dekorovaniu okien a stien sa venujeme viac ako 17 ROKOV.

 

Ak ešte nemáte zariadený interiér, radi Vám ho navrhneme. Ak ho už máte zariadený a potrebujete ho dotvoriť, nadekorovať, dodať štýl a zútulniť, tak ste na správnom mieste.

V našom štúdiu Vám navrhneme kolekciu látok na závesy, záclony, závesné systémy, vankúše, prehozy a k tomu doladíme tapety, fototapety – ktoré Vám vieme vyrobiť aj na mieru podľa Vašich požiadaviek z rôznych druhov materiálov. Tapety Vám naši tapetári profesionálne nalepia.

Zameriame Váš priestor a navrhneme podľa typu zariadenia textílie a tapety priamo vo Vašom interiéri, aby sme sa uistili, že je to farebne aj materiálovo to najlepšie pre Váš domov.

Namontujeme závesný systém, či to bude koľajnička, garniža, alebo rímska roleta. Všetky závesné systémy máme aj na elektrické ovládanie, ktoré sa môže napojiť na inteligentný systém Vášho domu, bytu či kancelárie.

Textílie Vám ušijeme na mieru. Vyberieme vhodnú riasiacu pásku podľa požiadaviek na hustotu riasenia.

Závesy, záclony Vám vyžehlíme, zavesíme a nadekorujeme. Ak máte nejaké kresielka, čalúnené stoličky, ktoré by potrebovali trochu vynoviť – vyberieme z množstva materiálov, ktoré máme v ponuke aj s teflónovou úpravou a dáme očalúniť.